| donsoara a întrebat:

Niste statusuri despre barfa puteti sa-mi dati si mie plsss:*. Funda Fara siteurihappy

Răspuns Câştigător
| Lyzzshza a răspuns:

De obicei, ii citesc rapid...pe cei care`mi Zambesc si de fapt nu ma inghit
Am uN stil aPaRtE.AdMiRaT de ToAtE...cand lUmEa Ma dusmanEsHtE, iNiMa iN mInE CrEsHtE
SoOnT 1000 De PeRsOaNe Care vor sa Ma iNvEtZe, Sa ma ScYmBe cUmVa. Le dAu la O PaRtE sHy mErG MaY dEpArTe... E AlEgErEa mEaH
Nu` sunt Fotomodel` sh` nici Aktritza`sz oh go on, Nu sunt`h nici Perfektha`, dar voi toata`z ziua ma barfitzi d` parca` as fi Vedeta :-x!
Ma urasti? problema ta! Te'am insultat? foarte bine, meritai! Ma invidiezi? incearca sa fii mai bun! Rea? cu cine merita! Bunul meu simtz? depinde de al tau
Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!
Barfiti'ma in continuareoh go on Pe mine nu ma derajeazahappyPt ca daca nu eram barfita nu eram asa importantalaughing

2 răspunsuri:
| me a răspuns:

Gossip girl
gossip is a way of living
if you don't wanna gossip move into a city where it doesn't exists, too bad you'll have to go to school on a donkey

| amanda33 a răspuns:

Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare