| Pitikaa_Andreea_1994 a întrebat:

Niste statusuri... despre prietenie falsa, tradari, lasat balta pentru alta fata, nerespectat desii ai iubit-o (prietenie intre fete ).Sa nu aiba semne multe si prosti... vreau simple si sincere. Cel mai bun raspuns primeste funda

2 răspunsuri:
| dorin1990 a răspuns:

Doi prieteni privesc o fată mergând pe stradă. - Mă frate ce bună e, ai văzut ce fund fain are?! - Nu m-am uitat, eram ocupat uitându-mă la zâmbetul ei!
Cred că un prieten adevărat este acea persoană care te iubește chiar și atunci când tu uiți să o faci.♡
De ce au fetele prieten? Că e amuzant, deştept, drăguţ. De ce au băieţii prietenă? Ca e "bună"!
Nu mai contează demult faptul că ești o persoană isteață și deșteaptă, că ai un caracter, că ești o persoană de încredere și cu demnitate. Acum e important să ai foarte mulți prieteni, popularitate si bani.

| Pitikaa_Andreea_1994 explică:

O stiu pe asta foarte bine laughing)))))))