| zuzyxthabah a întrebat:

Niste statusuri scurte dar de efect aveti cele mai multa primesc. fundalove struck. a si daca aveti si cateva statusuri smechere mai noi daca se poate mss. funda.love struck

Răspuns Câştigător
| Gyuliano a răspuns:

Unii oameni in viata spala trepte.altii le urca!

3 răspunsuri:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| YoULoVeAnGeL a răspuns:

Azi ´ open your`º eyes;;] ´, ºexact ca`nº filme ´. Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ Tuº poti ´ sa vezi ´ pe 0ricineº

Cioburi cazute si crapaturi tot mai multe. Sanse scazute sa mai fie cineva sa asculte.

Orice s-ar intampla sa nu iti fie teama, asculta-ti inima si fa ce te indeamna!

Zambeste, da play si pornestelaughing

Azi plang maine poatee rad,nimic nu`i un capat de tara,indifferent de anotimp tineretea e o vacanta de vara`

spui "nici'o problema`" cand nimic` nu mergee`. insa n'ai sa schimbii` nimic din cee` nu se poate stergee`?

E o poveste fara nume si fara autor scrisa cu parfum d aripi albe care se zbat in zbor

Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut, uita timpul ce`a trecut. Orice sfarsit e un nou inceput.:-x

Sa poti sa fi indiferent cand totul' te'a marcat`! nu mai e cum era,acum e puternica. Repet : stie ce vrea!

Am invatat sa am rabdare. Ca totul iti iese atunci cand nimeni nu te crede-n stare!

->toti avem probleme. conteaza cum le facem fata. nu le da prea multa importantsa. n`ai decat o viata

Evita, ezita sa crezi ca viata e trista. Sunt lucruri frumoase intre voi ce stau inca pe lista Persista, rezista si insista sa crezi. Ca are suflet pentru tine si asta nu poti sa o vezi

Iti pui intrebarea foarte des " De ce? ". Pentru ca indiferenta doare mai mult ca orice. sad

Ea` traieste` prezentul` `. Pentru Ca` ->Ce` uRmeaza` ` Nu` maii` conteaza`

faci fata, învata sa te uiti in fata...nu lasa sa-ti moara: orice urma de speranta!•

Am fost asa cum am vrut si sunt asa cum imi place, rup barierele chiar daca mi s-a spus ca n-o pot face

Am deschis un ochi, dar l-am inchis rapid, ca e dezastru.In plus, cu ei-nchisi se vede cerul albastru

N'am niciun regret, n'am sperante desarte, ca mi-am pus sufletul pe foaie si am mers mai departe.; x

ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`! [on the phone

Sa-u IntamPlAt DeStUlE Ji nu ReGrEt nimic, E O Vorba : Ce nu tE OmOaRa tE fAcE Mai PuTeRnIk!

° Nu`s ca voi si nu am fost niciodata` Nu`s ca voi...va repet inc`odata,Nu am avut, nu am nevoie de mila nimanui. Prietenii care ii am deocamdata`mi sunt destui.

Fitzele sunt de decor,cel mai mult conteaza ce ai in interior.

Pune Stop cand te streseaza, explica`i ca exagereaza, nu intelege? Abereaza? Spune`i Pa si se calmeaza!

sper ca te-am ajutat:X funda?