| anonim_4396 a întrebat:

Niste sugestii ar unor carti bune happy, niste carti pentru adolescenti care sa nu plictiseasca, gen Hush Hush. Aventura, dragoste

3 răspunsuri:
| Andreea_3007 a răspuns:

Incearca Robin Hood de Henry Gylbert sau Razboinicul Viking si Dragonii marilor de Judson Roberts

big grin

| Alina2day4u a răspuns:

Twilight toate volumele daca iti plac cartile cu vampiri & dragoste.

| Unicorns867 a răspuns:

Incearca Tara Duncan de Sophie Audoin Mamikonian, seria Twilight, Jocurile Foamei, Captivi in Yadah, de Madeleine L' Engle... Astea sunt niste carti bune.