| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a întrebat:

Niste texte frumoase pentru diriginte?:X Ce as putea sa-i scriu`? Nuu "Multumesc pentru toti acesti ani."
laughing))
Ceva mai frumos:X Este tanara.batting eyelashes

Kt mai multe ideeei va rog`!:X

1 răspuns:
| Piiink a răspuns:

Stii daca era batrana ti-as fi spus sa-i zici " Doamnee mersii ca am spakat de tine big grin Du-te la phiholog " dar daca e tanra inseamna ca e buna cu voi smug deciii " Multumesc ca nu ne-ati certat prea des si va multumesc pentru ca ati ales clasa noastra :* Va iubim" in cazuul` meu pe prima i-as spuneo lu diriga :-l E nebunaa rolling on the floor