| prizeFTW a întrebat:

No,pana aici! Deja nu mai suport. Unde trebuie sa merg pentru a-mi face o tomografie? Pentru ca m-am lovit la cap de mai multe ori si acum deja ma doare si am o unflatura acolo unde m-am lovit.Adica daca trebuie sa merg la medicul de familie, ce sa-i cer? TOTUL.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la medicul de familie pentru un consult medical, și cu trimiterea te duci la tomograf.
Dacă te duci direct, plătești integral C.T.-ul.
Sănătate!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| ShadoWizz a răspuns:

Tomografie poti face la orice clinica de specialitate.Te poti duce la medicul de familie sa-ti dea trimitere sa faci tomograful