| princess_2636 a întrebat:

Noaptea aceasta l-am visat pe fostul meu parca ne-am impacat oare ce ar insemna nu stiti?

Răspuns Câştigător
| alaqfqafafas a răspuns:

Nu inseamna nimic.nu te mai lua dupa toate visele.eu am visato odata pe angelina jolie asta ceo insemna?laughing

4 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Nu inseamna nimic.

| alaqfqafafas a răspuns:

Ms princess pentru prima mea fundahappy

| dyanna_8752 a răspuns:

Mie intodeauna mi se implineste opusul visului, deci nu o sa te impaci cu fostul prieten, oricum sunt doar niste mituri, happy

| princess_2636 explică:

Imi pare rau ca nu inseamna nimic :9 imi este dor de el si chiar as dori macar sa vorbim putin.