| NobodyHeree a întrebat:

Noaptea trecuta am avut un vis cu baiatul de care este indragostita cea mai buna prietena a mea.Pana acum nu credeam ca baiatul acela este dragut, dar dupa ce l-am visat ca m-a luat de mana si m-a intrebat ce fac... Ce sa fac in legatura cu asta?

Răspuns Câştigător
| BlueBroom a răspuns:

Ar trebui sa te gandesti serios inainte de a lua o hotarare.Trebuie sa te decizi daca tu il place pe acel baiat cu adevarat sau numai ai facut o simpatie de moment pentru ca l-ai visat. Poate este decat dorinta de a avea un nou iubit.In cazul acesta n-ar trebui sa deschizi subiectul cu prietena si sa-i spui ca-l placi pe acel baiat fiindca l-ai visat(eventual ai putea sa-i spui decat ca l-ai visat si n-a insemnat nimic pentru tine). Dar in cazul in care descoperiri ca il iubesti ar fi bine sa-i spui prietenei tale(n-ar fi corect fata de ea daca i-ai fura persoana pe care o iubeste in secret). Daca va veti certa ii spui ca iti pare sincer rau si ca de curand ai descoperit acest sentiment pentru el(nu l-ai descoperit pentru ca ea l-a placut prima). In acel moment va trebui sa accepte ca sunteti intr-o competitie importanta deoarece un baiat nu trebuie sa va strice prietenia.
Dar eu zic sa te gandesti de doua ori inainte de a lua o decizie.Succes!

1 răspuns:
| anqutsel a răspuns:

Nu stiu. Excat.
Dar cred ca ai putea acum sa-l vezi cu alti ochi si sa-l faci sa se indragosteasca de tine.
Dar tine minte.
Nu e frumos sa-i furi prietenul celei mai bune prietene.
Asa a gaseste`ti altul.Sunt o gramada de baieti frumosi.
Intr`adevar e putin crizalaughing. Dar se gasesc.Mult succes. Fundita?