| pastru009 a întrebat:

Nota simulare: 6.32(8.85 romana/3.80 matematica) si medie generala intre 8, 70 si 8.90.Intrebare:
Ce licee imi recomandati pentru profilul uman (stiinte sociale sau filologie~ambele imi convin)?
Localitate: Bucuresti. Judet: sector 6(Crangasi).
Cele mai apropiate licee de mine ar putea fi din sectorul 1, 5 si putine din 3 si foarte putine din 2 si 4.
Va rog sa ma ajutati, fiindca sunt panicat! crying

1 răspuns:
| HungerGameslover a răspuns:

Stiu liceul din 5 care e bunicel, nu stiu cum se numeste, dar si cele din 3 sunt acceptabile. Tu trebuie sa iei decizia, iar nu ar trebui sa lasi distanta sa stea in calea educatiei. Consulta-te cu parintii tai. Explica-le acest impedi, ent. La media ta toate te-ar abantaja. Mai gandeste-te. SUCCES! happy