| AlexaaAle a întrebat:

Heii :X. Stiu ca nu e buna categoria ...Deci sunt clasa a 8-a si mai am putin pana la liceu.Ideea e ca nu stiu ce profil e mai bun pentru mine matematica o sa imi scada media de admitere foarte mult straight face.Asi vrea si eu niste pareri despre profilul pe care l-as putea alege vreau unul cu mai putina matematica. Optez pentru turism si stiinte sociale poate si filologie unul din astea trei. Daca imi puteti da si mie exemple de licee pe care le-as putea trece in brosura din Bucuresti cat mai aproape de sectorul 6 si nu cu medie mai mare de 8 si hai sa zicem 20 ca asa cum am mai zis examenul la matematica o sa ma coboare.
Multumesc mult ca ati avut rabdare sa cititi love struck

2 răspunsuri:
| Criss1876543 a răspuns:

Buna.
Si eu sunt in aceeasi situatie in care esti tu laughing
Eu sunt din Mangalia si cred ca voi merge pe stiinte sociale, deoarece nici mie nu-mi place matematica si plus de asta nu voi da bac la matematica big grin
Nu stiu ce sa zic, mai gandeste-te si informeaza-te mai mult.Dar trebuie sa te gandesti foarte bine inainte de a lua o decizie.
Sper sa intrii unde doresti big grin
Bafta la examene :*