| AnaaaaaConstantin22 a întrebat:

Nu am ce sa fac, mor de plictiseala! Ajung la nebuni

Ce pot sa fac?
Fara raspunsuri gen

-citeste ( nu-mi place sa citesc )
-vezi un film/serial ( astea ma plictisesc si mai tare )
-iesi afara ( nu ies pe caldura asta plus ca nici n-am cu cine )
- sa ascult muzica ( fac asta non stop, degeaba )

Etc. vreau niste site-uri funny pe care sa pierd vremea, sau joculete d-astea care sa-ti manance timpul gen jocurile clicker, poate chiar un joc clicker, idk ceva orice. Multumesc,

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Https://theuselessweb.com/
http://orteil.dashnet.org/cookieclicker/
http://slither.io/
https://cprewritten.net/ (club penguin pentru nostalgici;) )

sau stii ce poti sa faci? sa te uiti la copii mici care fac vloguri tampite pe Youtube :)) eu asta fac

| anonim_4396 a răspuns (pentru Yurisa):

Vorbesti serios? I-ai dat cookieclicker si slither unui copilas...
Asta zice ca se plicti la seriale si filme dar astea doua ce devin dupa ce esti OP? Sau poate se traumatizeaza cu CookieClicker cand incep babele sa o ia razna.

| AnaaaaaConstantin22 explică (pentru anonim_4396):

))) esti penibil serios, te-ai trezit si tu sa comentezi. n-ai ce face sau cum?

| AnaaaaaConstantin22 explică (pentru anonim_4396):

Daca eu asta i-am cerut, care e problema ta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnaaaaaConstantin22):

Atunci sa nu activezi Research Centerul de sus de la upgrades laughing

7 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Dormi.

| Petrovic a răspuns:

Ca jocuri, recoman Binaris 1001 sau 2048
Deși nici mie nu îmi place să citesc, merg la biblioteci și caut cărți pentru facultate (sunt încă la liceu) și citesc despre istoria transporturilor*. Dacă ai un domeniu preferat, poți să îl aprofundezi. Eu așa fac. De obicei stau în sala de lectură între 3-5 ore pe zi.
*acesta reprezintă un exemplu.

| BalogAnaMaria1969 a răspuns:

Scrie pe o foaie tot ce iti place (adica hobbyuri ) si alegeti ceva. Daca iti place muzica incearaca sa faci un dans.
Si eu sunt la fel. Iar eu acum de plictiseala raspund la intrebaripe tpu.ma uit la televizor, mai stau pe telefon. Poti vorbi la telefon cu prietenele, sa incerci sati potrivesti hainele(adica bluza asta merge cu pantaloni acestia si apoi ii probezi.
Sper sa-ti fie de ajutor raspunsul meu. FUNDA?