| GhostBehindTheDoor a întrebat:

Nu am facut mai nimic in vacanta.As vrea sa fac ceva special de care sa imi aduc aminte cu placere.Va rog sa nu credeti ca este o intrebare stupida.M-am plictisit de moarte in vacanta, am fost foarte lenesa.Si acum ca mai e putin timp vreau totusi sa fac ceva mai special pentru a-mi aduce aminte ca si vara asta a fost una frumoasa.Dau funda.Multumesc anticipat.:*:*

1 răspuns:
| DaReZon a răspuns:

Salut.
Nici eu nu am facut nimic pana ieri cand m-am uitat la continuarea unei serii: The Grudge 2 si acum am devenit fan.
Well, fa si tu ceva misto, uitate la un film bun, joaca ceva misto. Gasesti tu ceva. Norocwinking