| anonim_4396 a întrebat:

Nu am pofta de mancare...crying(((ce sa fac sa mananc cu pofta? HELP! FUNDA

3 răspunsuri:
| sunshine_4741 a răspuns:

Ia niste vitamine winking

| R11 a răspuns:

Pai asta presupun ca nu ti se intampal zilnicwinking nu te speria draga si mie mi se intampla sa nu am pofta de mancare happy poate te-a prins viroza ma rog bea suc de grapefruit ca are vitamina C thinking in rest as putea sa spun ca nu nimic de speriat ca nu ai pofta de mancare. maine o sa ai

| XSadhnaX a răspuns:

Depinde ce iti place. Incearca sa mananci ceva usor, nu baga fortat in tine ardei umpluti sau nu stiu celaughing. Poti incerca o supa sau o ciorba, atat cat poti si ii poti spune mamei tale sa iti faca mancarea ta preferata. Eu cand nu am pofta de mancare manac oulaughing (amestecathee hee ).