| xSmile a întrebat:

Va rog AJUTOR! Nu mai am pofta de mancare deloc! Deci mananc fortat si uneori deloc straight face Ce credeti ca e? Se intampla de cateva zile si nu mi s-a mai intamplat niciodata asa. Aproape ca mananc o masa pe zi. crying E ceva in neregula. pls help. fundita happy

Răspuns Câştigător
| Dey_1617 a răspuns:

E de la canicula asta. Stai linistita ca nu patesti nimic:*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| XteoX a răspuns:

Salut, doresc sa te linistesc prin faptul ca si mie mi s eintampla ceva asemanator. Nici eu nu am pofta de mancare si ajung sa mananc doar o masa sau 2 pe zii.Este din cauza caldurii, dar daca simptomele persista poti consulta medicul de familie.

| andreea_6561 a răspuns:

Nu nu este ceva neregula.Sunt ''momente'' si eu mai patesc stai linistita o sa iti vina inapoi pofta de mancarewinking

| PolistuX a răspuns:

Nici eu nu mananc decat o data pe zi dimienata, sau cand ma trezesc si dupa ai nu mai mananc decat daca mie pofta de ceva.Dar ceva ce imi face stomacu sa "cerseasca"mancare este inotul.Fa un sport care iti place tie pentru ati consuma energia si asa o sa poti sa mananciwinking