| asdfghjklo a întrebat:

Nu exista niciun program de spart parole? sau macar sa iti dea un indiciu, prima litera cate litere are etc...plzz am nevoie urgent chiar daca nu sunt genul sa fac asa ceva chiar am nevoie! multumesc anticipat!sad
funda logikhappy

2 răspunsuri:
| prietenoricand a răspuns:

De existat exista metode. Dar vezi ca
e vedea de unde sa intrat.
Ai grija de tine.

| HolyDiver a răspuns:

Sunt 2 variante, din care eu ma pricep doar la una:
1.) Inviti persoana la tine si o convingi sa intre pe contul tinta in timp ce tu ai un keylogger activat.
2.)Faci bypass antivirusului si dupa intri in registri si logurile temporare cautand parola. Cam greu si cam ilegal. Se poate, dar nu am incercat si nu o voi face. Prea complicat pentru un c8il ca mine.