| okydoky a întrebat:

Nu imi mai merge id`ul de messenger, imi tot sp parola gresita, iar cand dau la 'forgot password' imi arata asta..."Sorry, your password can't be reset online

For security reasons, we require you to contact Customer Care

If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo! ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo! password
Cine ma poate ajuta sa`mi explice si mie ce ar trebuit sa facsad?

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Momentan intră pe mail,este aproape la fel.
Cred că cineva a încercat să'ţi intre pe id şi nu a reuşit,trebuie decât să ai răbdare, în câteva ore, aproximativ 24 totul va fi ok.
Multă baftă!

| Andra_2544 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema azi

| okydoky explică:

Nu merge id-ul nici in momentul de fata...tot asa imi arata

| andreea_7503 a răspuns:

Probabil ti-a modificat cineva parole. parerea mea este sa-ti faci alt id!