| annitu_7383 a întrebat:

Nu mai pot sa intru pe un ID; Imi zice ca parola e incorecta (dar am scris-o CORECT), iar cand dau pe "Sign-In problems?" imi zice :"Sorry, your password can't be reset online (9024)

For security reasons, we require you to contact Customer Care

If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo! ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo! password.

Contact Customer Care". broken heart
ce are? va rog mult, ajutati-ma.Nu pot sa intru pe ID de ieri dimineata...sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca isi revine singur. un prieten din germania a patit al fel. i s-a blocat si contul de tagged. a avut rabdare si si-a revenit peste cateva zile. in timpul asta va recomand sa va faceti un alt id cu care sa vb cu persoanele imporate pe care le aveti. iar apoi pe viitor sa va scrieti id-urile pe o foaie. si eu am aceiasi problema acum. am contul blocat si sper sa isi revina. pana atunci folosesc un alt id happy. am facut efortul sa imi aduc aminte toate cele 200 de id-uri care le aveam. bafta! hai cu yahooouuutongue

56 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ai putina rabdare.Asa am patit si eu happyLa mine a durat 2 zilewinking
Cu rabdarea treci si marea!winking
Succes!love struck

| wall a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie ieri acelasi lucrucrying si nici azi nu merge sa intru... imi face exact ca la tine

| wall a răspuns:

Asa am patit si eu ieri dimineata... nu stiu ce sa fac! este exact ca la tine! cat trebuie sa mai astept? pe celalalt id merge sa intru... dar problema e ca n-ampe nimeni in listawinking

| wall a răspuns:

Asa am patit si eu ieri dimineata......... nu stiu ce sa fac! este exact ca la tine! cat trebuie sa mai astept? pe celalalt id merge sa intru .....dar problema e ca n-ampe nimeni in lista winking

| wall a răspuns:

La mine s-a rezolvat acum 2 zile! adica... miercuri. si stau asa de vinerea trecuta

| danutza a răspuns:

Asa am patit si eu dar isi revine peste cateva zile
numai sa ai rabdarehee hee

Răspuns utilizator avertizat
| ioanna a răspuns:

Am cautat intrebarea asta pe yahoo questions. un raspuns de acolo a fost adresa asta. e cotat acolo ca "the best answer" http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/mail/index.html In dreapta scrie "Edit my account". Incearca acolo. Sa-mi zici daca a mers

| ioanna a răspuns:

Aici http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/mail/index.html
Da clik pe linkul asta si vezi ca in dreapta scrie Edit my account. Si da acolo. Eu cand dau imi apare adresa de mail si imi cere parola. Acolo cred ca trebuie facut ceva la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat tot azi laughing... o fi ceva de la Yahoo ca multe persoane au patit-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazu lui annitu sunt si eu de ieri :O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil... am patit si eu asta aseara...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru ieri. probabil am folosit toti un program virusat de genul celui care te face sa te stergi din lista unei persoane si acel virus ne-a preluat la toti parolele pe care le-a resetat automat ieri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi treaba... in aceeasi zi laughing. probabil s`a intamplat ceva cu Yahoo! sper sa`si revina :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel mi s-a intamplat si mie. Astept. Sper sa-si revina cat mai repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceiasi problema si la mine de cateva zile, prima data am crezut ca e compromisa parola dar am citit undeva ca fac ceva upgrade-uri. sper sa fie doar asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu eram ieri seara pe mess...pe la 2 si ceva am iesit... apoi a doua zi dimineata nu imi mai mergea sa intru pe id...imi aparea exact exact ca la tine annitu...am incercat si aseara sa mai intru si in dimineata asta...si acum 10 min... apare la fel...deja se fac 2 zile aproape de cand nu pot folosi acel id...am altul...dar.nu mai am id-urile prietenilor...am doar la 20 din eistraight face... sper sa nu mai dureze mult ...si sper ca e doar o eroare de la yahoo ...sa nu cumva sa imi fi schimbat cineva parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In aceeasi situatie ma aflu si eu de pe 14 august. Acum suntem in 16 si inca nu s-a rezolvat. Daca cineva gaseste solutia si isi recapata ID-ul, il rog sa posteze si aici... nu strica mai multe pareri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema de 2 zile... le-am dat mail celor de la customer service dar nimic(sincer nici nu ma asteptam)... daca stie careva solutia...pls help

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda se pare ca nu sunt singura...si la mine de 2 zile e aceeasi problema. sper ca se va rezolva in curand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema mai exista, azi 16 aug mi s-au blocat alte 2 conturi la ore diferite ale zilei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru azi! mi-a zis un tip mai priceput in ale yahoo-ului sa nu ma loghez deloc cu id-ul ala 48 de ore si se repara! acum astept...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti care aveti probleme de la cine aveti internet? RDS? UPC? s ar putea sa fie probleme cu ISP ul, legatura dintre nodurile de conectare sa se fii bushit, eu stiu... e ciudat... in fine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conturile sunt blocate pentru 24 de ore! cred ca au o mare bresa de securitate daca au recurs la solutzii extreme happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loveround, la ce numar primit prin mail zici sa sunam? Ca eu nu am primit nici un numar de la yahoo inc. Daca vrei, te rog sa ma lamuresti si pe mine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danutza dar merge cu aceeasi parola?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat pe 14 august pe la 6-7 si inca nu si-a revenit sad mi-e frica ca nu isi mai revine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasi problema o am si eu de azdimineata de aseara de la ora 22... adica in data de 17.08, si inca un prieten tot la aceeasi ora aceeasi problema, am mai citit pe niste forumuri si am inteles ca o sa isi revina singur sper si ma rog sa isi revina ca sunt terminat fara... conturile au fost blocate sau sterse nu stiu sigur, daca intri si incerci sa iti dai email dupa un alt cont de yahoo primesti mesaj "Sorry, we were unable to deliver your message to the following address. " speram sa isi revina in cateva zile, eu ce o sa fac acum nu o sa mai intru vreo 2 - 3 zile pe el si poate isi revine tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu n-am mai putut intra din 16, pe la 16:00...eram online si am dat ctrl+d (log out) am iesit si mi-am amintit ca trebuie sa intru pe mail, asa ca am dat log in again (chestie de 5 sec.)...de atunci nimic straight face