| Emilia23 a întrebat:

vreau un raspuns.am intrat pe idul meu si cand sa intru idul merge dar spune ca parola nu e corecta.si am dat forgot your password.am scris idul si codul acela.si uite ce imi apare: Sorry, your password can't be reset online

For security reasons, we require you to contact Customer Care

If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo! ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo! password.

Contact Customer Care
va rog ajutati-ma:*...Va dau fundita:* va rog

1 răspuns:
| kytymik a răspuns:

Buna.incearca sa restezi mesengerul sau mai bine zis sa il instalezi din nou, ca s-ar putea sa ai virusi sau ceva si de asta sa nu-ti mearga.bafta.