| TinKodeJr a întrebat:

de cateva zile nu imi mai merge google-ul.intram de pe mozilla firefox si imi aparea ca si cand introduci un site gresit.(imi spunea ca nu se poate face conexiunea).am instalat ultima versiune mozilla si tot la fel.le-am dezinstalat pe ambele, am resetat calculatorul si am instalat google chrome dar tot aceeasi poveste.de ce oare? merge doar daca introduc site-ul sus(facebook.com tpu.ro etc)dar google search in niciun fel. putin ajutor? happy

3 răspunsuri:
| Andydaniel96 a răspuns:

laughing pai ma "hackere" nu esti tu tinkode jr laughing uitate la data pc-ului si vezi sa fie corecta, daca nu vezi in setarile firewall big grin

| BitKode a răspuns (pentru Andydaniel96):

Bine zis pretenas! TINKODE JR est hacker..ala a intrat in serverele nasa si tu nici pe google nu intri laughing

| TinKodeJr explică (pentru BitKode):

De fapt este doar TinKode laughing se vede ce stii