| Raluca_6071 a întrebat:

Nu imi mai merge messul de vreo 3 saptamani, cand intru (am mai zis ) imi zice ca nu am conexiunea buna, il sterg si instalez messenger 10 si zice ceva de firewall settings. Mentionez ca am windowsul in spaniola. Cine are timeviewer si poate sa intre sa isi lase id-ul va rog puppy dog eyes. Fundaaaa.Promittttt.:*

1 răspuns:
| Zole a răspuns:

Incearca sa dezactivezi firewall / sau daca firewall iti da optiune block / unblock dai unblock