| VladCosmin007 a întrebat:

Nu imi merg reperele pe Instagram. Nu merge nici sa vad la alte persoane, nici sa postez la mine pe profil. De ce? Doar la mine nu merge, in rest toti prietenii mei au.

2 răspunsuri:
| Anonimulllllllll a răspuns:

Si eu am trecut prin asta, insa eu le vedeam la ceilalti.Trebuie sa intri la setari poveste si sa selectezi "salvare in arhiva", in caz ca ai selectat galerie. Daca nu sunt in arhiva, nu pot fi adaugate nici in repere.Mentionez ca tu chiar daca pornesti modul arhiva, nu vei avea acolo story-urile precedente, ci doar pe cele pe care le vei posta de acum inainte.Sau poate nu ai actualizat aplicatia, cine stie.

| roxy0nly4you a răspuns:

Si eu am aceași problemă, ma poate ajuta cineva?