| ioan4567 a întrebat:

Salutare tuturor, iubita mea a început brusc sa șteargă pozele de profil cu noi doi și reperele cu mine pe Instagram și punând altele cu preitenele ei. Credeți ca prietenele ei o influențează negativ sau ceva? Ar trebui sa îmi fac griji?
Dau fundă mulțumesc!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

La aceasta intrebare doar EA stie sa raspunda.
Intreab-o!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta este o intrebare pentru iubita ta, nu pentru noi, fiindca nu avem nici cea mai vaga idee daca este infleuntata de masa, tasu, prietene, sau are un nou iubit.

Răspuns utilizator avertizat
| Kren a răspuns:

O relație înseamnă asumare din partea amândurora, adică și să te afișezi cu iubitul / iubita în public.
Ori ai supărat-o grav cu ceva și face asta să se răzbune, ori și-a pierdut interesul față de tine și acum e în perioada de tranziție și își caută un nou iubit.

| Iulianaiuli78 a răspuns:

Ai suparat-o cu ceva.