| ѕα∂ gιяℓ a întrebat:

Nu imi merge mess. ul! imi apare i casuta cu "We can't sign you in to Yahoo Messenger" si se incarca ceva si dupa ce se incarca imi apare ca e ceva de la conectiune...precizez ca ploua.de azi dimineata. dar de ieri nu imi merge si ieri nu a plouat.sadce sa fac? vreau pe messlaughing

2 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Pai nu merge netul daca face asa cevawinking Si mie mi s-a intamplat, incearca sa rezolvi cu netul ceva, nu stiu ce. Dar are probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sigura ca ai virusi. Un bun antivirus este avast free antivirus.Il poti downoalda de pe net.Virusul care iti provoaca asemenea probleme se numeste calul troian. Avast ar trebui sa-l rezolve.Apropo...nu-i asa ca nu-ti merg si anumite site-uri? Pentru ca daca e da inseamna ca nu ai suficient spatiu pe disc(calculator)happydeci...cam atat!