| Bogdanys a întrebat:

Am si eu o problema cand vreau sa ma conectez la Yahoo Mesenger imi apare we can't sign in to yahoo. E posibil sa imi fi expirat Id-ul. Mai am o adresa dar acea merge.

4 răspunsuri:
| ShyAttat_Danyel_1990 a răspuns:

Eu spun ca tiai uitat parola cand o scriu gresit asa imi apare si mie!

| LOLA33 a răspuns (pentru ShyAttat_Danyel_1990):

Nici mie nu-mi merge sa intru pe mess cu toate ca stiu parola, pentru ca atunci cand vreau sa intru pe email cu acelasi cont imi merge.

| Tudor_Mihnea_1994 a răspuns:

Daca ai pe engleza uk schimba pe us sau daca ai pe us schimba pe uk nu stiu cred ca mie asa mi-a mers incearca si vezi tu daca dai o fundita mica acolo laughing bafta

| CopilNefericit a răspuns:

Nu e expirat, e posibil sa fie blocat daca nu ai intrat de mult timp pe id. Intra pe goolge>mail si acceseazati contul de acolo ca sa-l deblocheze.