| larysa_2469 a întrebat:

Nu imi merge sa imi schimb numele pe Facebook x(
Faza e ca stiu cumwinking si nu scriu acelasi nume asemanator cu altii., asa cred eu...
Imi zice ca nu e bun numele NATIV nu alternativ [-x ci cel NATIV I don't want to see
Asta imi zice ' Please use only valid characters for your native name. ' straight face
Va rogg helppp x_X
Dau funda :-s

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Păi ce nume vrei să scrii (nu scrie aici că dup-aia te trezești cu vizitatori pe site)?
Mă refer cu ceva caractere speciale (!@$%^&)?
Folosește doar litere, cifre și _ (eventual).
Intră aici http://www.opera.com/browser/download/ descarcă browserul și vezi dacă-ți merge.