| zuzulyna a întrebat:

Nu imi merge youtubul.cand il deschid imi apare chenarul negrul si sus scrie
"you need to upgrande your Adobe Flash Player to wach this video...
download it from Adobe "
help me plz fundita

4 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Incearca sa intri pe alt browser adica Mazila,Opera, Internet Explore, Google Chrome.Deoarece iti spune ca ai nevoie sa instalezi sau sa upgradezi Adobe Flash Player, deoarece youtube merge doar cu acest flash player, il poti lua de aicea http://get.adobe.com/flashplayer/completion/activex/?a=false
Dai Download la Adobe Flash Player, al doilea din stanga.

| mikkhhell a răspuns:

Downloadeaza Adobe Flash Player 10, dupa care il instalezi si totul o sa mearga perfect.

| iiSceneXX a răspuns:

Http://get.adobe.com/flashplayer/ Downloadeaza Flash Player de aici, apoi da un restart la calculator. Apoi iti va merge, daca nu merge, descarca Adobe-ul care ti-l indica acolo. Succes. :)

| Bondgirl_7645 a răspuns:

Incerca sa descarci ce scrie acolo, nu are de ce sa nu mearga. Succes!winking