| usernamebpla a întrebat:

DAU FUNDA( dc ma poate ajuta rasp tau binenteles ) inainte sa instalez Adobe flash PLeyer imi aparea chestia asta la youtube You need to upgrade your Adobe Flash Player to watch this video.
Download it from Adobe... acum l-am instalat, dar tot nu pot urmari ceva pe youtube si imi apare ca inainte ca si cum nu lasi fi instalat

Răspuns Câştigător
| MDE94 a răspuns:

Te ajut eu laughing stiu eu ce s-a intamplat, imi poti da id-ul?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi încearcă şa îi dai upgrade din browser şi apoi instalează flash player-ul ce ţi-l dă; şi aşa va merge. Poate că nu ai nimerit versiunea cea nouă de flash player.Succes

| RaresA a răspuns:

Instaleaza mozila firefoxsmug
daca ai IE posibil sa nu-ti mearga patchulhappy

| Foarfeca a răspuns:

Da restart la comp.sau incearca sa downloadezi alta versiune mai putin evoluata [9 daca e 10.etc]

| nestea a răspuns:

Pai, inseamna ca versiunea aceea de adobe nu corespunde cu cea de care ai nevoie pentru youtube... un sfat? incearca asta : http://get.adobe.com/reader/ sper ca am ajutat

Pa, Pa :*