| atentat a întrebat:

Salut am o problema la pc cand am intrat pe yotube sa ascult o muzica imi zicea You need to upgrade your Adobe Flash Player to watch this video.
Download it from Adobe. l-am downloadat si nu imi mere tot aceiasi chestie imi cere ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| yomanu a răspuns:

De aici il descarci apoi il instalezi :
http://get.adobe.com/flashplayer/
Sa debifezi ''Free! McAfee Security Scan Plus check the status of your PC security''

| ZoZoHeart a răspuns (pentru yomanu):

Exact, eu asa am facut happy.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click drept pe fereastra video, settins si debifeaza "enable hardware acceleration".Mai greu e sa intri in meniu pentru. ca iti va aparea mesajul"flash player missing" dar eu opresc incarcarea paginii dupa ce imi apare fereastra video si apoi intru la settings.
Poti opri incarcarea paginii cu butonul situat langa adressbar!"stop loading..." e un "x". Poti face setarile pe un site cu un player mai lent de ex: trilulilu.

| cosminpanait6 a răspuns:

Scrie la google.ro Download it from Adobe