| angelinthedark a întrebat:

Nu inteleg dc prietenul meu nu m-a sunat azi cum ma suna de obicei, stiu ca n-are telefon dar mereu cerea la cineva sa ma sune, o fata la vz cu niste prieteni, iar eu ca fraiera inchisa in casa. Ultima oara m-a sunat ieri dimineata si de atunci pauza...nu pot sa il sun ca nu are telefon, decinu pot da de el. Oare care poate fi cauza pentru care n-a sunat, se poate sa vr sa se desparta de mine si sa nu imi zica in fata, ci incetul cu incetul sa ma scoata din viata lui? Oare ce o fi cu el? Imi fac griji, dar stiu ca are ceva de nu ma suna, insa nu stiu ce, nu i-am gresit cu nimic, ieri a vb frumos cu mine, in plus ultima data cand ne-am vz a fost miercuri, si a fost totul ok, inainte ne vd zilnic acum insa cam de 2-3 ori pe saptamana, are si el un program incarcat, dar cam sta si mult cu prietenii, oare ce sa cred? De ce oare se comporta asa, de ce nu ma suna? Care pot fi motivele?

7 răspunsuri:
| Shift a răspuns:

Poate ca se distra prea mult cu prietenii si a uitat de tine. Se mai intampla. Doar nu vrei sa te sune zilnic? Daca nu te mai suna in continuare...incearca sa suni un prieten de'al lui sa intrebi de el sau sa te duci si sa vorbesti cu el fata in fata. happy
Succeswinking

| Andreea_7493 a răspuns:

Doamne...are si el program incarcat, e obosit, mai iese si el putin cu prietenii, crezi ca lui ii mai arde sa vorbeasca la telefon 100 de ore? Nu cred ca ai de ce sa-ti faci griji

| Kidd ♡ a răspuns:

Bunakiss. Calmeaza`te! Daca te iubeste nu o sa va despartitiwinking. Poate nu are de pe ce sa te sune, dar asta nu inseamna ca gata va despartiti.Lasa`l, nu-l stresa, te va suna cand va avea de pe cehappy. Daca esti sigura ca are ceva cu tine incearca sa afli ce. Vorbiti pe mess sau intalniti`va si discutati.Intreaba`l daca s-a intamplat ceva cu el sau daca are ceva cu tine si asa vei scapa de orice indoialawinking.

Sper ca te-am ajutat! Byekiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hoo.Nu te-a sunat 1 zi mare tragedie. Poate nu i-a mai dat nimeni telefonul sa te sune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing fato, esti cam stresata in legatura " dc nu ma suna?" adica... daca faci faze d-astea si cu el, nu ma mir dc nu te suna asa de des si stii, asta nu-i o dovada de iubire...adica spui ca te suna, doar nu ai vrea sa iti dea telefoane din 5 in 5 minute, dai mai mult spatiu, daca il sufocu cu telefoane si intrebari, nu va dura foarte mult relatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea stresanta

| FarcasOanna a răspuns:

Cam asa mi s-a intamplat si mie...era sambata si am vb la tell totul era ok. mia sp ca ma iubeste si ca vb mai tarziu.Nu ma mai sunat in ziua aceea. Duminica nu m-a sunat toata ziua si ma tot gandeam dc nu ma suna sad. Lunea eu la sco in ora imi trm un sms foarte dragut in care scr ca sa nu ma supar si ca nu mai vr sa mai stea cu mine.deci un om ca asta...sa nu iti cauti!happy