| ForeignO a întrebat:

Nu Inteleg straight face

De ce doarme iepurele cu ochii deschisi?happy

Nu inteleg deloc...

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pentru ca daca ii inchide i se intinde pielea si se scoala nivelul politic.

| LoveForShania a răspuns:

Nici eu nu stiu, cred ca Tepes are dreptate...
Haiii spune odata.
Dar in final sa stii ca iepurii nu dorm cu ochii deschisi!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pentru ca are pielea stramta si daca inchide ochii i se... elibereaza o alta parte a corpului.

| AnaisC a răspuns:

Pentru. ca e atat de fricos, icat ye frica sa inchida ochi de fryca sa nu fie atacat.

| Catalion a răspuns:

Am vazut un documentar pe animal planet despre iepuri si nici unul nu dormea cu ochii deschisi. Iepurele doarme ascuns intr-o groapa sapata de el.

| .LoLo. a răspuns:

Simplu... du-te pe un site si afla. app... uh dc dormi cu ochii inchisi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doruta, este un banc cu prostii.il vei afla cu timpul. dar acum nu e timpul sa-l afli.si nu de la mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are pielea scurta si daca ii inchide e normal ca se trage din alta parte.Adica de la nivelul politic. E un proverb mai popular care ne trimite cu gindul la a veghea cit mai mult.Adica daca inchizi ochii ai... facut altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii place sa priveasca naturahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iepurele nu doarme cu ochii deschisi! Daca ai iepure, uita`te sa vezi cand adoarme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu i se scoale p...