| AnDutZzA020 a întrebat:

Nu inteleg de ce nu-mi rezista fondul de ten. Ma dau cu fond de ten apoi il fixez cu pudra, si totusi nu rezista. Cand ies afara rezista insa la scoala sta pe fata mea doar 2 ore dupa, gata... Ce sa fac ca sa reziste? sad Funda

2 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Eu ma dau cu o crema de fata inainte sa ma dau cu fondul de ten; incearca si asa.

| motan444 a răspuns:

Buna pistruiato e de la fondul de ten incearca sa cumperi unul mai bun aici gsesti pe cele mai bune http://www.divahair.ro/......uri_de_ten