| AnDutZzA020 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac...am tenul mixt iar zona T are tendinta de ingrasare si fondul de ten nu rezista mai mult de 4 ore. Folosesc primer si pudra de calitate buna si totusi nu rezista mult. Am folosit si masti pentru tenul mixt si fara rezultate...
Ce as putea sa fac ca sa reziste fondul de ten mai mult? Va rog.

1 răspuns:
| emignon a răspuns:

Va rog incercati o alta marca, dar inainte, incercati sa cereti sfatul unei persoane specializate in infrumusetare, pentru a sti exact ce tip de fond de ten vi se potriveste. Mult succes!