| dya333 a întrebat:

Nu inteleg un lucru si mi-ar placea ca cineva sa-mi clarifice si mie cum sta treaba.Sunt in a12a si bineinteles vreau sa intru la facultate la anul, dar nu inteleg eu voi da admitere la licenta mai intai? Daca nu de ce majoritatea paginilor online ale facultatilor nu prezinta datele corespunzatoare admiterii liceenilor.Multumesc mult.

1 răspuns:
| CrazzzyA a răspuns:

Nu stiu cum se va proceda la anul cu admiterea la facultate, dar va depinde si la ce facultate vei merge pentru ca au metode diferite de admitere, binenteles.
Nu prea am inteles ce cauti de fapt si nu ai gasit, pentru ca pe toate site-urile facultatilor poti gasi ce ai nevoie pentru admitere.