| Anna17789 a întrebat:

Nu ma pot oprii din plans si tremurat, am iubit si am oferit tot ce am avut personei iubite in tipm ce acesta persona ma vorbea de rau cu amicii lui, spunea ca nu e nimic serios atata timp si nu era nimic serios? Imi spunea ca ma iubeste si pe messenger vorbea cu amicii lui si ma injura si vorbea ca ar fi vrut sa aiba nu stiu ce fata dar ii era frica, ca aflam eu.
Il iubesc enorm as vrea s ail strang in barte dar nu suport ca si,a batut joc de mine si in timp ce eram impreuna ii placea de alta fata pe care eu sincer nu o suport pentru ca am simtit eu ca e ceva, ca ii place de ea.
El spune ca a vorbit asa doar ca sa para altfel in fata prietenilor lui, ca s,a schimbat si ma iubeste ca ii pare rau si ca merita o adoua sansa, Eu nu pot sa stau fara sa ma gandesc cat de urat vorbea de mine, mai ales ca suntem ina ceiasi scoala si toti ma cunosc ce or fi zis " ia uite, o si pe proasta aia ".
Am nevoie de cineva sa imi dea vre, o 10 palme si sa imi deschida ochii, Eu credeam ca e altfel, ca nu ma minte imi dadea msg cu tot ce facea dar s epare ca nu imi spunea chiar tot, sunt atata de nelinistita si nu imi pot lua gandu de la ce a facut. Acum ma ameninta ca se omoara s.a taiat la mana era sa faca accident cu masina, tot el zice ca l,am umilit pentru ca am tipat la el in masina cand i, am spus ca am aflat ce a facut, este adevarat ca l, am jignit dar merita.

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

De ce ai neaparat nevoie de cine sa-ti dea 10 palme? Nu poti sa gandesti logic si sa iei singurica o decizie?!
Ca el mai sunt destui.
E genu ala de baiat ipocrit care fata in fata zice ca te iubeste si multe alte cuvinte care sa te faca sa te simti bine si de ce nu, iubita, dar pe la spate vorbeste alte chesti doar sa para cea ce nu este defapt...Asta cu ma sinucid, ma tai(poate chiar se taie putin)sunt doar niste chesti menite sa impresioneze o persoana pentru a acorda o adoua sansa!
Imi pare rau de fetele care au baieti de genu langa ele, zic ca iubesc si din acest motiv acepta toate cele.Pacat,mai ales ca unele dintre ele nu au mai mult de 14-15 ani si o ard cu baieti de 18-19 ani care le sucesc mintile cum vor...
Trist!

| Anna17789 explică (pentru ROB3RT89):

Eu am 18 si el 19

| LittleRed a răspuns:

Esti cumva din Iasi? Am un prieten din Iasi care spunea ca se omoara din cauza unei fete...etc.

| BloodByVampire a răspuns:

Chiar merita, nu tin cu nimeni dar tu mi-ai descris un baiat sociopat. In el sa nu ai incredere te va minti tot timpul, este manipulator si un prefacut, in plus tu meriti mai mult, meriti sa fi respectata pentru ce esti, nu pentru ce a zis baiatul ala despre tine, el nu se va omori, nu are curajul crede-ma, s-o fi taiat accidental si face din tantar armasar. Iarcu masina...ce pot sa zic poate nu stie conduce prea bine. Iti dau un sfat : Nici macar o privire nu merita, nu-i da deloc atentie, fi nepasatoare.Nu trebuie sa-l
jignesti inapoi, pur si simplu nu-l baga in seama.

| AlexSe7en a răspuns:

Sincer Eu spun sa nu te mai gandesti la el ce a fost a fost si gata viata merge inainte el nu se va omora doar se preface momentan dai timp sa vezi ca te v-a uita.Stai linistita Succes in continuare happy