| xStres a întrebat:

Nu ma prea descurc cu blogul, va rog sa ma ajutati: Am scris o postare si nu am terminat-o asa ca am salvat-o dar nu stiu unde. Unde se putea salva? A si cum pot sa pun un banner facut de mine pentru blog? M-am tot uitat pe aici dar am ametit rolling on the floor FUNDA. pe wordpress. mersi

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Click "Dashboard" (Panou de control) şi în dreapta ai "Ciorne recente".
Şi, din lista (de sub "Panoul de control"), "Aspect" apoi "Antet".

Baftă.

| xStres explică (pentru Rockart):

Ce usor era rolling on the floor mersi kiss

| Rockart a răspuns (pentru xStres):

E greuţ până te obişnuieşti cu el şi îţi dai seama cum sunt aranjate alea pe acolo.