| Muzză a întrebat:

Nu ma pricep deloc la alergare. Nu am nici viteza, nici rezistenta. Iar acum ca ni s-a schimbat proful de sport, sportul imi va strica media generala ~x(. La gimnastica ma pricep, dar la alergat, aruncatul cu oina, s. a. nu. Ce sa fac ca sa ma descurc la probele fizice?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O bună încălzire înainte de alergare și o alimentație cât mai sănătoasă îți sunt alături!
Pa, pa.

| Jigsaw a răspuns:

Esti obez/a? Ca altfel nu are ce sa fie greu.

| Muzză explică (pentru Jigsaw):

Nu laughing. de fapt, sunt subponderala.

| Jigsaw a răspuns (pentru Muzză):

Eh,nu stiu atunci.

| nesuferit a răspuns:

Nu te descurci pentru ca esti sedentar.Programu tau arata cam asa scoala, net, somn. Incearca flotari, tractiuni, genoflexiuni.in 1-2 luni ar trebui sa vezi rezultate
Spor