| NUUSTIU a întrebat:

Nu mai merge sa intru pe id meu crying m incercat pe un alt id si merge dar pe asta cred ca a intrat cineva si mi-a schimbat parola... ce sa fac crying va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Nu cred ca ti-a schimbat cineva parola.Si mie imi face asa nu pot sa intru pe o adresa de messenger (ca mai am si altele). Si mi-e celelante imi merg.Si la mine dupa un timp mergea nu stiutiu de ce dar cred ca incearca cineva sa iti gaseasca parola.Eu zic ca o sa isi revinawinkingbafta