| anonim_4396 a întrebat:

Am un cont Miss Bimbo si cand am vrut sa intru pe el, nu a mers.Am incercat de o gramada de ori, dar n-am reusit.Am scris e-mailul si parola si nimic.Eu cred ca cineva a intrat pe cont si mi-a schimbat parola.Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Unde ai contul? aici pe TPU? daca da dai sus la Contact.succes.

| Hoper a răspuns:

Cu siguranta big grin.da acolo ca ai uitat parola si vei primi un mail...da click pe link'ul primit si o poti schimba. Bafta la joc! funda?