| Purelife a întrebat:

Nu mai pot sa intru pe mess pe telefon.Scriu id si parola imi spune ca se incarca contactele si apoi imi zice autentificare nereusita.Stiti care ar putea fi cauza?thinking

Răspuns Câştigător
| Erika3001 a răspuns:

Nu stiu care e exact cauza dar mai patesc si eu. Incearca o logare pe calculator si apoi dupa delogare ar trebui sa mearga (cel putin la mine asa se intampla). Daca folosesti internet prin wi-fi atunci incearca sa nu stai in apropierea altui aparat care merge pe aceeasi cale. Pare stupid dar am constatat ca merge! Sper sa reusesti.

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Conexiunea la internet, încearcă să repornești telefonul!

| MrSoapte a răspuns:

Instaleaza o alta versiune a mess-ului!