| cipryiarca a întrebat:

Cum recuperez contactele din lista de messanger, daca din aceste mi-au disparut 80%, nu stiu din ce cauza? Care ar putea fi cauza disparitiei, virus, bug de mess, parola sparta sau faptul ca am dat sincronizare intre lista de mess si agenda tel si apoi am sters tot ce era in agenda, cand m-am logat la mess pe telefon?

1 răspuns:
| Gagikaru a răspuns:

Este din cauza sincronizarii sunt sigur asa mi s-a intamplat si mie dar eu mai aveam aproximativ 50%din date.bafta funda!