| Vanesituca a întrebat:

Nu mai suport nu mai stiu la cine sa apelez in momentu in care eu scryu aceste cuvynte vars lacrimi peste tot numai suport acum doua zile m-am despartyt de pretenul meu pe care il iubeam foarte mullt:X:X astazi am aflat ca prietena mea cea mai buna ma tradat si din cauza ei m-am despartyt de flavius pana acum in familie numai mama ma iubea si tata un pic dar fratele meu de 16 ani ma ura in catalogul de la scoala numele meu era manescu vanessa si in certificat era varga vanessa pana acum nu mi-am pus niciodata intrebarea dk si ieri am aflat faptul ca sunt adoptatacrying((((((((((

mai suport am aflat datorita faptului ca prietena byanka pryetena foste prietenei mele m-am certat cu ea rau nu stiu de de si mi-a zis sa te duci inapoi la mata pe care no ai dreq de adoptata am ramas masca nu mai suport mama nu e mama tata nu e tata si fratele meu nu e frate sunt o straina in casa nu mai suport prietenul meu m-a parasit prietena mea ma tradeaza n-am familie nu stiu ce sa mai fac n-am pe nimeni iar mama e plecata in italia nu mai usport pana vine ea nu pot sa trebuie cpeste n-am pe nimeniiiiicrying(((((((((((

2 răspunsuri:
| IustinaC a răspuns:

big grin stii imi vine a ride pentru ca o data am fost si eu in situatia ta.Si tot am scris la TPU.Scumpo iti zic un secret,suferi pentru ca despartirea a fost recent,dar o sa treaca timpul,o sa te obisnuiesti si o sa-ti zici cum am zis eu "Doamne, ce prostuta mai eram" nu fi trista, o sa treaca cum mea trecut si mie

| Kidakidutza a răspuns:

Eu zic sa te linistesti pentru ca pana la urma mama nu e cea care iti da viata ci cea care te creste si te iubeste neconditionat.Si nu mai pune la suflet ce a spus prietena ta pana la urma priveste partea buna ti-ai dat seama ce pers este.App si faza cu pr lasa-l mai are balta pesti eu zic sa iti vezi de viata si sa vezi partea buna a lucrurilor bafta:*