| anonim_4396 a întrebat:

Nu merge sa descarc sau sa actualizez nimic pe telefon, de la ce ar putea sa fie? Restart din fabricatie nu vreau sa dau. FUNDA
SI NU, NU ESTE DE LA MEMORIE.

1 răspuns:
| Ađrian90 a răspuns:

Ia-ţi un card, pune toate chestiile pe care le ai pe el şi dă restart din fabrică. Atât timp cât n-am telefonul să văd ce are, nu pot să-ţi dau un alt sfat. Pune totul pe un card de memorie. Poze, muzici, aplicaţii, tot şi resetează-l din fabrică! Este singura soluţie pe care o pot găsi acum