| alyalynutz a întrebat:

Salut mi am luat un telefon noi ALLVIEW si nu imi mai merge wapp, cand il descarc imi zice " Nu ai suficienta memorie " Si eu am chiar memorie multa.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si eu tel de asta am, care e chestia broswerul lui nu accepta site-urii mari si da eroarea aia, din pacate asta e, dar macar merge chatul Orange, cateva cautari e na nu-i smartphone, dar la cat costa e ok

Răspuns utilizator avertizat
| XulescuO a răspuns:

Si eu am tot Allview si la fel si mie imi tot zice chestia asta dar nu stiu de ce, adica si eu am aceeasi problema, la mine o fi din cauza ca am vreo 5000-6000 mii de poze laughing