| anonim_4396 a întrebat:

Nu mi-a venit ciclul, dar imi curge ceva alb si m-am masturbat putin, pot fi insarcinata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine naiba aproba astfel de intrebari tampite ca pe asta am respins-o eu mai devreme?
mai fato, de la masturbare nu se ramane gravida, cel mult ajunge sa-ti placa si sa nu iti mai doresti sa te atinga vreun baiat.mai pune mana si tu pe cartea de anatomie si nu mai formula intrebari stupide.

30 răspunsuri:
| mititica27 a răspuns:

Nu-i nimic ca nu ti-o venit ciclu o sa-ti vina, apropo nu esti insarcinata daca n-ai avut relati sexuale cu un baiat