| LARAaungeoudemon a întrebat:

Nu mi-a venit ciclul de 2 luni sunt virgina nu am intretinut relatii sexuale as vrea sa stiu de ce ma dor sanii in tot acest timp in special cel drept
este din cauza ca nu mi-a venit ciclul timp de 2 luni?straight face
am 17 ani si am ciclu doar de 2 ani in august.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ar fi bine sa iti faci un control la doctor, el stie mult mai bine care este problema ta decat membrii TPU. nu vreau sa insult pe nimenihappy, insa e bine sa ai o parere a unui specialist, pentru ca tratamentul de obicei difera de la un om la altul, deci daca vreunul iti spune vreun tratament e posibil ca acel tratament sa-ti faca si mai rau, deci mergi la doctor. Succes si un an nou fericit!

| znstr a răspuns:

Nu e bine daca ai doar de 2 ani, mai ales ca ai 17 ani tongue

consulta un doctor big grin dar nu te panica, nu poate fi asa grav happy
bafta :*

| Deny93 a răspuns:

Nu este o tragedie ca nu ti-a venit mensturtia timp de 2 luni, stai linistita, insa daca se mai repeta ar fi bine sa vb cu un doctor., faza cu sanii mda sh pe mine ma dureau qand nu mi-a venit... timp de 2 luni. sper ca te-am ajutat... pup sh un an nou happy:Xlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dereglari.hormonale.
sau.e.posibil.ca.in.primii.ldoi.ani.ciclul.sa.nu.fie.regulat.si.e.posibil.sa.intarzie.7.luni(maxim).din.cauza.dereglarilor.hormonale

| nonameee_4903 a răspuns:

Poate fi si o problema de natura medicala sau din cauza stresului(mie mi s-a intamplat sa nu imi vina cam 3 luni). Cel mai bine ar fi sa te duci sa iti faci un control!

Succes si sper ca ti-am fost de ajutorhappy
Si un an nou fericit