| Emii a întrebat:

Nu-mi mai merge sa intru pe pagina mea de Facebook. Imi apare Thanks - your request has been submitted!

Note that writing in and submitting your ID multiple times will not result in a faster response. Once you submit your initial request, it is placed in a queue and responded to accordingly.

We appreciate your patience and apologize for any inconvenience this may cause.

Am intrat pe mail si mi-au trimis sa-mi schimb numele dar nu pot intra in setari straight face! Un sfat, ceva? va rog

1 răspuns:
| ByaNot4youu a răspuns:

Buna.
Sfatul meu este sa-ti reinstalezi windowsul...thinking