| GaByTzU_4919 a întrebat:

am o mare problema nu mai pot intra pe facebook, de fiecare data cand ma loghez ii apare asta"Form Submitted
Thanks - your request has been submitted!

Note that writing in and submitting your ID multiple times will not result in a faster response. Once you submit your initial request, it is placed in a queue and responded to accordingly.

We appreciate your patience and apologize for any inconvenience this may cause."... ce sa fac va rog cie ma poate ajuta dau funda
:d

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Facebook ti-a blocat contul! Cred ca stii si de ce sau poate ti-a fost spart si ei ti l-au suspendat TEMPORAR! Uita-te in emailuri si vezi ce primesti de la ei! Centrul de ajutor facebook este aici: http://www.facebook.com/help/?ref=drop
Bafta!

neluL
| neluL a răspuns:

NU stiu! Cea mai mica perioada de restrictie este de 3 zile pe facebook. Dar spune-mi daca ai descarcat ceva de pe facebook chat! lasa un private mesage daca ai descarcat.

| GaByTzU_4919 explică:

Cam in cat timp mil deblocheaza?

| GaByTzU_4919 explică:

Ia id meu si vb aacolo :gaby_sv10... nu am descarcat nimic