| eliza a întrebat:

Nu-mi merge massu ce sa fac? l-am reinstalat de cateva ori dar nu merge. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa intri si de pe http://www.web-messenger.ro/yahoo.html;)

sau daca nu reinstalezi windowsul :-?

9 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Probabil e din cauza la net

| Elly4all a răspuns:

Reinstaleza windows-ul poate asa o sa mearga.
ByehappyElly

| andreea_8479 a răspuns:

Incearca o alta versiunewinking

| Wtf9000 a răspuns:

Gaseste altceva de facut.

| Kynext a răspuns:

Si eu am patit la fel cu mess 8 si 9...si am incercat cu mess 6 si merge chiar bine...desi lipsesc anumite "butoane" (sau nu le gasesc eu:-

| Adelina_5610 a răspuns:

Intra pe www.meebo.com e si poti sa intri de acolo pe mess...
bye.

| ka2 a răspuns:

Incearca o versiune mai veche... e posibil sa fie si de la ei, au tot avut probleme

| eliza explică:

Pai am incercat alta versiune si nu mi-a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul.