| pkenTq a întrebat:

Sall. am si eu o problema cu massu. de ce nu merge sa mai adaug pe nimeni in lista. l-am reinstalat. da degeaba. si am adaugat doar doua persone si la a tria.nu mia merge. dau funda. maree!big grin

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Nici la mine nu mai mergea si am sters dntre persoanele care nu imi dadusera accept, cele care apareau cu add request pending. Daca tot nu merge, incearca sa adaugi de pe mail :*

2 răspunsuri:
| CryChristiAN a răspuns:

Downloadeza-ti messenger 11. e Bun. Normal, la messenger ( noul model) exista acolo un plus ( situat sus in partea-stanga).Dai click pe plus si bagi id-urile prietenilor tai.

| pkenTq explică (pentru CryChristiAN):

Da stiu da nu merge imi da eroare...