| anonim_4396 a întrebat:

Nu'mi pot citi mail-urile pe yahoo mail. Cand dau la inbox mi se tot restarteaza pagina de internet non stop. Ieri nu am am avut aceasta problema. Internetul nu are legatura cu asta pentru ca am incercat pe laptop si mi-a deschis mail-urile. Ce pot face? straight face
Am incercat sa intru si pe alt browser da tot nu ma lasa. Mi'e virusat calculatorul? straight face

7 răspunsuri:
| toica2 a răspuns:

Daca este neaparat nevoie sa citesti un mail, in cazul meu laughing asteptam un raspuns de la o firma in legatura cu un job, am intrat pe mail si aveam si tpu.ro deschis, asa ca am dat click de pe TPU pe mail si am vazut ca se incarca mail-urile si dispar rapdi, am repetat doar ca de data asta am facut si un print si am vazut ce email am, dupa aia in mail am dat search cu numele emailului pe care l-am vazut in print si l-am gasit, l-am deschis si am vazut ce aveam nevoiebig grin sper sa va mearga mie mi-a mers

| djibril89 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema de astazi. ieri am putut sa le citesc. Cred ca ii de la Yahoo problema.

| djibril89 a răspuns:

Mie mi-sa remediat problema de la sine.\dancing

| monicutza4u a răspuns:

Sincer, si eu am aceeasi problema la fel ca tine. am incercat de pe orice browser, tot asa imi da. mai am 2 adrese de yahoo, si la alea tot asa imi face. trebuie sa asteptam, poate maine o sa isi revina. daca nu, incercati hotmail.

| munteanustefan77 a răspuns:

Nici mie nu imi merge

| Nicu_Ilie_1987 a răspuns:

Sincer, de pe 24 martie 2012, aceeasi problema mi-a aparut si mie ca nu-mi mai pot citi mailurile. daca si la voi a aparut asta, inseamna ca nu-i virusat calculatorul, e o problema de la ei cu ISP nostru(parere personala). la mine, mai exact, dau click pe inbox si se incarca la nesfarsit si in cele din urma imi apare si un mesaj cu urmatorul text:" eroare temporara si un 999. "

| georgetanase a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cu YAHOO MAIL nu pot sa vad mesajele primite, am inteles ca au probleme cu servaru cei de la YAHOO si se va remedia problema cat de curand asa ca stati linistiti ca nu aveti probleme cu pc-ul trebuie doar sa asteptam! laughing